کاشت ناخن در خانه برای خود و کودکان

کاشت ناخن مصنوعی (Artificial nails) یکی از محبوب ترین روش برای تست جذاب تر شدن ناخن هاست.اما اگر کاشت ناخن را دوست دارید یا اینکه نمیخواهید هزینه اضافی برای زیبایی ناخن هایتان بکنید در صورت داشتن امکانات میتوانید در منزل این کار را انجام دهید. هر گز محدودیت زمانی برای یاد گرفتن کاشت ناخن در منزل وجود ندارد و هر زمان و دوره ای میتوانید این حرفه را یاد بگیرید. قبل از شروع مطلب بهتر است بدانید اِکستِنشِن ناخن (به انگلیسی: Nail Extensions) اضافه کردن ناخن که ما به صورت عامیانه (کاشت ناخن) میگوییم. پس هر جا اکستنشن ناخن دیدید همان کاشت ناخن است.

اموزش کاشت ناخن در خانه بدون دستگاه

در صورت یادگیری این حرفه نمیتوانید این کار را در آرایشگاه انجام دهید چون به این کاشت ، کاشت ناخن موقت میگویند. برای فعالیت در یک آرایشگاه زنانه یا سالن کاشت ناخن نیاز به گذراندن دوره کاشت ناخن در یک آموزشگاه کاشت ناخن میباشید.

کاشت ناخن مصنوعی چیست؟

کاشت ناخن مصنوعی

اگر ناخن‌های کوچکی دارید که گزینه مناسبی برای طراحی ناخن مدرن نیستند، کاشت ناخن مصنوعی بهترین گزینه برای ناخن های شماست. این روش بهترین و آسان ترین و سریع ترین روش برای بلندتر کردن ناخن هایتان میباشد. شما می توانید آن را توسط یک متخصص ناخن انجام دهید یا آن را در خانه خودتان انجام دهید. اکستنشن ناخن سریعترین روش برای مانیکور های طولانی و زیبای ناخن هایتان است. اگر می خواهید اکستنشن ناخن را در خانه امتحان کنید، ما انواع مختلفی از اکستنشن ناخن را که باید در مورد آنها بدانید را فهرست می کنیم.

نحوه انجام کاشت ناخن در خانه – گام به گام

نحوه انجام کاشت ناخن در خانه

مواد لازم برای کاشت ناخن در خانه

برای انجام کاشت ناخن در خانه میتوانید آموزش زیر را دنبال کنید آموزش زیر همان کاشت ناخن موقت میباشد . برای انجام کاشت ناخن دائمی میتوانید به مرکز کاشت ناخن سایه در سعادت آباد مراجعه کنید و بهترین خدمات را با دیزاین های جدید دریافت کنید.

شما به لوازم و وسایل زیر نیاز دارید:

  • لاک ناخن
  • چسب ناخن
  • سوهان دستی یا برقی
  • بافر
  • فشار دهنده کوتیکول
  • نیپر کوتیکول
  • ناخن گیر
  • تیپ کاشت ناخن
  • لاک

مراحل انجام کاشت ناخن

کاشت ناخن در خانه با وسایل ساده بدون چسب

مرحله 1: قبل از شروع فرآیند کاشت، دست های خود را با آب و صابون بشویید تا ناخن های شما تمیز و عاری از کثیفی باشد. سپس با کمک استون، هرگونه لاک ناخن روی صدف ناخن هایتان را پاک کنید.

مرحله 2: از فشار دهنده کوتیکول برای عقب راندن کوتیکولها استفاده کنید. این کار فضای بیشتری برای قرار دادن ناخن مصنوعی در اختیار شما قرار می دهد.

مرحله 3: در مرحله بعد، بستر ناخن طبیعی خود را با سوهان نرمی صاف کنید. اینکار به پاک شدن چربی روی صدف و ایجاد زبری صدف ناخن و در نهایت به چسبندگی بهتر تیپ به صدف ناخن کمک میکند.

مرحله 4: اگر به طور طبیعی ناخن های بلندی دارید، باید هم قد و هم لبه های آنها را کوتاه کنید تا از چسبندگی بهتر ناخن های مصنوعی اطمینان حاصل کنید.

مرحله 5: اندازه تیپ مناسب را برای انگشتان خود انتخاب کنید. این یک نکته مهم است زیرا انتخاب اندازه نادرست تیپ ممکن است باعث شود مانیکور شما غیر طبیعی و ناهموار به نظر برسد. سعی کنید تیپی را انتخاب کنید که با منحنی صدف ناخن تان مطابقت داشته باشد. اگر نمیتوانید اندازه دقیق تیپ را انتخاب کنید سعی کنید نوک تیپ کمی پهنتر باشد چون نوک پهن را میتوانید نوک تیز یا باریک بکنید.

مرحله 6: در این مرحله تیپ ها را با چسب به ناخن هایتان بچسبانید. چسب را روی ناخن ها و همچنین روی قسمت های توخالی نوک صدف ناخن تان بمالید بعد تیپ را در روی چسب صدف ناخن گذاشته با دو تا انگشت خود فشار دهید تا حباب های هوا ما بین صدف و تیپ ایجاد نشود.

مرحله 7: به مدت 30 ثانیه کمی فشار وارد کنید تا ناخن های مصنوعی بستر ناخن طبیعی شما را بگیرند.

مرحله 8: در این مرحله هم ، از قیچی استفاده کنید تا به ناخن های خود طول دلخواه را بدهید. شما می توانید آن را به دلخواه شکل دهید.

مرحله 9: نوک و کناره های ناخن مصنوعی خود را به آرامی و با حوصله سوهان بزنید. با بافر از روی ناحیه ای که ناخن طبیعی به نوک مصنوعی می رسد سوهان زدن را شروع کنید. این کار به صاف شدن سطح و ظاهری طبیعی صدف ناخن تان کمک می کند. از سوهان کشیدن زیاد روی ناخن‌های طبیعی خودداری کنید زیرا می‌تواند به آنها آسیب برساند. فقط نوک تیپ را صاف کنید.

سوهان کشیدن کاشت ناخن
کاشت ناخن در خانه

مرحله 10: ناخن های خود را با استفاده از یک برس تمیز کنید و سپس لاک ناخن مورد نظر خود را بزنید.

کاشت ناخن موقت در خانه

رنگ لاک ناخن ژل براق به اندازه ای زیبا و اندازه کلاسیک است که ناخن های شما را شبیه سلبریتی ها می کند. این تنها چیزی است که برای زیبا نگه داشتن ناخن هایتان در 24*7 نیاز دارید.

سوالات متداول:

ماندگاری کاشت ناخن مصنوعی چقدر است؟

بسته به اینکه کارتان چقدر باشد- کاشت ناخن می تواند بین 3 هفته تا 4 هفته ماندگاری داشته باشد. همانطور که ناخن طبیعی شما شروع به رشد می کند، ممکن است متوجه شکافی بین کوتیکول و کاشت ناخن تان شوید این موقع است که باید ناخن های مصنوعی تان ریموو شوند.

کدام نوع کاشت ناخن بهتر است؟

وقتی صحبت از طول عمر می شود، کاشت ناخن ژل بهتر است. این کاشت می تواند بیش از سه هفته دوام بیاورند. از طرف دیگر کاشت های های اکریلیک بعد از سه هفته تا 4 هفته نیاز به برداشتن یا ترمیم مجدد دارند.

معایب کاشت ناخن چیست؟

کاشت ناخن اگر به طور مکرر و نادرست انجام شود ممکن است به بستر ناخن طبیعی شما آسیب برساند. کاشت ناخن ضعیف و نادرست ممکن است رشد طبیعی ناخن را کمتر کند. پس از برداشتن کاشت ناخن، ناخن های خود را با محصولات مراقبت از ناخن درمان کنید. این کار به بازیابی دوباره سلامت ناخن های شما کمک می کند.

برای انجام اموزش و خدمات کاشت ناخن حرفه ای در سعادت اباد با مرکز ما تماس بگیرید.

مرکز  کاشت ناخن سایه:شهرک غرب – سعادت آباد
آدرس:سعادت آباد- صرافهای شمالی- خیابان نوزدهم شمالی- پلاک 0- واحد 0
☎️ تلفن ثابت :    0-۰۲۱  ::  0-۰۲۱ 
📱تلفن همراه :0
آموزش کاشت ناخن در خانه برای کودکان
آموزش کاشت ناخن مصنوعی رایگان

معرفی انواع کاشت ناخن

کاشت ناخن با پودر چیه؟

کاشت ناخن پودری یکی از روش‌هایی است که در آن از یک پودر فوق العاده نازک و ترکیبی از پلیمرها، رنگدانه‌ها و عوامل دیگر برای ساختن ناخن‌های مصنوعی استفاده می‌شود. در این فرآیند ابتدا ناخن طبیعی شما تمیز می‌شود و سپس یک لایه و پایه از پلاستیکی نازک روی آن قرار می‌گیرد. سپس پودر رنگی روی پایه پلاستیکی ریخته می‌شود و با استفاده از مایع آکریلیک، پودر به شکل سفت و سختی تبدیل می‌شود.

کاشت ناخن پودری به عنوان یک کاشت پرطرفدار در مرکز کاشت ناخن سعادت آباد میباشد که میتوانید با مراجعه با این مرکز بهترین خدمات ناخن را دریافت کنید.

کاشت ناخن با پودر به دلیل استحکام بالا و انجام انواع دیزاین ها و همچنین به دلیل سازگاری با اب و هوای گرم و خشک ایران یکی از پرطرفدارترین کاشت ها در ایران و در دنیا است.

کاشت ناخن با پودر

این نوع کاشت با استفاده از پودر و مایع اکریلیک انجام میشود. پودر کاشت ناخن انواع مختلفی دارد و میتوان کاشت های زیبایی با پودر انجام داد.

مزایای کاشت ناخن با پودر

این روش مزایای زیادی نسبت به روش‌های دیگر کاشت ناخن دارد. به عنوان مثال، ناخن‌های پودری با دوامی بیشتری نسبت به ناخن‌های ژلی دارند و همچنین ظاهری بسیار طبیعی‌تر دارند. همچنین، امکان ساخت ناخن‌های با طرح‌ها و شکل‌های مختلف نیز در این روش وجود دارد. با این حال، باید توجه داشت که کاشت ناخن پودری نیاز به تجربه و مهارت دارد و اگر به درستی انجام نشود، ممکن است به ناخن‌های شما صدمه‌برساند.

کاشت ناخن میکس چه کاشتی است؟

کاشت ناخن میکس

کاشت ناخن میکس همان کاشت ناخن با پودر است با این تفاوت که سطح این کاشت  با یک لایه ژل (تاپ شاین ژلیش ) پوشیده شده است و درخشندگی بالایی به کاشت میدهد ولی توجه کنید که این کاشت رنگ لاک های دیگر را به خود نمیگیرد .

کاشت ناخن میکس یا همان میکس ناخن، یک ترکیب از دو روش کاشت ناخن پودری و ژلی است. در این روش، ابتدا مانند روش کاشت ناخن ژلی، یک لایه از ژل روی ناخن طبیعی قرار داده می‌شود و سپس با استفاده از پودر ناخن، جلوی لایه ژلی را پوشش می‌دهیم. در نهایت، ناخن با استفاده از لامپ UV یا LED خشک می‌شود.

مزایای کاشت ناخن میکس

این روش، مزایایی از هر دو روش کاشت ناخن پودری و ژلی دارد. مانند کاشت ناخن پودری، ناخن‌های میکس دارای دوام بیشتری هستند و مانند کاشت ناخن ژلی، امکان ساخت ناخن با طرح و شکل مختلف وجود دارد. همچنین، ناخن‌های میکس با دوامی بیشتری نسبت به ناخن‌های ژلی و طبیعی‌تر از ناخن‌های پودری هستند. با این حال، همانند سایر روش‌های کاشت ناخن، انجام این روش نیز به تجربه و مهارت ناخن‌گری نیاز دارد.

کاشت ناخن بیبی بومر

کاشت ناخن بیبی بومر

کاشت ناخن بیبی بومر که به کاشت آمبره هم معروف است نوعی از کاشت ناخن پودری است. در این کاشت از دو رنگ پودری استفاده میشود که اصولا رنگ هلویی پایه کار است. تکنیک این کاشت به صورت سایه روشن است یعنی انتهای کاشت از طرف کوتیکول ناخن از رنگ تیره استفاده میشود و به سمت نوک ناخن رنگ مواد به سفیدی یا روشنی (حالت سایه روشن) میزند.

 کاشت ناخن فرمر چیست؟

کاشت ناخن فرمر

در این نوع کاشت ناخن از فرمر که یکی از ابزار های کاشت است استفاده میشود . استفاده از این ابزار را ناخن کار تشخیص میدهد ولی اگر ناخن شرایط زیر را داشته باشد از فرمر استفاده میشود:

ناخن هایی با صدف کوتاه، ناخن های خمیده، ناخن های نازک و آسیب دیده، ناخن شکسته، کاشت های شیشه ای

برای انجام کاشت های شیشه ای استفاده از فرمر ظاهر زیباتری نسبت به تیپ های شفاف به ناخن می دهد.

کاشت ناخن گریم را هم بشناسید

کاشت ناخن گریم

کاشت گریم یکی دیگر از جذاب ترین و زیبا ترین کاشت ها است .این کاشت  مناسب برای ناخن های پهن وکوتاه است . ترمیم این نوع کاشت بسیار راحت تر از کاشتهای دیگر است .

استحکام و ماندگاری بیشتری نسبت به بقیه کاشت ها دارد و ناخن کار باید از سرعت عمل بالا و کنترل مواد و استفاده از قلم مو های گرد برخوردار باشد. این کاشت نسبت به دیگرکاشتها هزینه بالاتری دارد .

کاشت ناخن گریم

کاشت گریم مدل های مختلفی دارد:

1-کاشت گریم ناخن فرنچ دائم
2-کاشت گریم استیند گلس
3-کاشت گریم فول گلس
4-کاشت گریم ماربل درای
5-کاشت گریم موزاییکی یا گلاشیر
6-کاشت گریم اج (edje)

آناتومی ناخن و کاشت ناخن

آناتومی ناخن شامل قسمت‌های مختلفی از ناخن است که برای کاشت ناخن بسیار مهم است. در واقع، برای انجام کاشت ناخن، باید با ساختار و آناتومی ناخن آشنایی داشته باشید تا بتوانید به خوبی کار کنید.

قسمت های مختلف ناخن

ناخن از سه لایه تشکیل شده است: لایه خارجی، میانی و داخلی. لایه خارجی ناخن، که به عنوان لایه اپیدرمیس شناخته می‌شود، شامل سلول‌های بسیار باریک و متراکم است. لایه میانی ناخن، که به عنوان لایه کریستا شناخته می‌شود، شامل بافت سفت و محکمی است که برای پشتیبانی از ناخن استفاده می‌شود. لایه داخلی ناخن، که به عنوان لایه پریونیکل شناخته می‌شود، شامل بافت نرمی است که برای تغذیه ناخن استفاده می‌شود.

بافت پریونیکل ناخن چیست؟

در کاشت ناخن، ناخن مصنوعی به صورتی شبیه به ناخن طبیعی بر روی ناخن طبیعی کاشته می‌شود. برای انجام این کار، باید ناخن طبیعی را به درستی تمیز کرده و سپس ناخن مصنوعی را با استفاده از چسب و مواد چسبنده دیگر روی ناخن طبیعی چسباند. به دلیل اینکه ناخن طبیعی در قسمت پایینی دارای بافت پریونیکل است که برای تغذیه ناخن استفاده می‌شود، باید در هنگام کاشت ناخن مصنوعی به این نکته توجه شود که مانعی برای تغذیه ناخن طبیعی ایجاد نشود.

در کل، برای انجام کاشت ناخن، باید با آناتومی ناخن آشنا باشید و با توجه به این نکات، اقدام به کاشت ناخن مصنوعی کنید.

شناخت کلی از شکل و آناتومی ناخن

ناخن ها از پروتئینی به نام کراتین ساخته شده اند و در ناحیه کوچکی از نوک انگشتان دست و پا رشد می کنند. به ناخن های خود نگاه کنید و با توجه به توضیحاتی که در ادامه می خوانید با آناتومی و شکل کلی ناخن بیشتر آشنا شوید. شما به عنوان یک ناخن کار باید تمام قسمت های مربوط به آناتومی ناخن را به درستی بشناسید!

قسمت هایی از ناخن که مورد استفاده ناخن کار است.

آناتومی ناخن

ناحیه سفید رنگ بالای ناخن که با رشد کردن ناخن ها از انگشت بیرون می آید را معمولا با نام لبه آزاد ناخن (free edge) معرفی می کنند.

آناتومی ناخن مناسب ناخن کاران
آناتومی ناخن مناسب ناخن کاران

قسمت مرکز ناخن که معمولا رنگ آن با لبه آزاد ناخن متفاوت بوده و به انگشت نیز چسبیده است را صفحه ناخن (nail plate) می نامند.

پایین ترین قسمت ناخن که معمولا رنگ سفید و حالت هلالی دارد را ماهک ناخن (lunula) نامیده اند و آن هم به دلیل شباهت این قسمت از ناخن به هلال ماه است.

به پوست نازک و ظریفی که روی ماهک ناخن وجود دارد کوتیکول ( cuticle ) می گویند. کوتیکول از ناخن در برابر آلودگی و عفونت محافظت می کند.

آموزش کاشت ناخن در سعادت آباد 1402

دوره های آموزشی کاشت و طراحی ناخن در سعادت آباد

سه دوره آموزشی کاشت ناخن


(دوره ژورنالی کاشت گریم با پودر،طراحی فوق تخصصی،گل های برجسته با پودر و ژل+ با تخفیف ۵۰درصدی )

دوره آموزشی شامل:

نحوه اصولی صدف سازی با فرمر و بدون فرمر،کاشت گریم کلاسیک، استند گلس، فول گلس، بیبی بومر یا امبره، گلاشیر، موزاییکی، کاشت های الحاقی، نحوه استفاده از تور، پولک، کاغذ، پارچه، اکلیل، نگین و …
جزئیات فرنچ، استفاده از پینچر، ظریف کاری های کاشت با فرمر.

مرکز  کاشت ناخن سایه: شهرک غرب – سعادت آباد
آدرس:
سعادت آباد- صرافهای شمالی- خیابان نوزدهم شمالی- پلاک 0- واحد 0
☎️ تلفن ثابت :     000-۰۲۱  ::  000-۰۲۱ 
📱تلفن همراه : 0

دوره طراحی تخصصی کاشت ناخن :

طراحی با انواع ژل (هارد ژل،بیلدر،آدامسی،تری دی،ژل های رنگی)،کلیه تکنیک های طراحی با لاک،سنگ سازی،شوگر افکت،ژل فویل،طراحی چهره های کارتونی طراحی اسلیمی،تکنیک وان استروک،پوست ماری،ماربل و….

دوره ساخت گل های سه بعدی کاشت ناخن

دوره ساخت گل های سه بعدی و چهار بعدی با پودر و ژل
آموزش ساخت بیش از بیست مدل گل،مونتاژ گل روی ناخن،قرینه سازی،ساخت غنچه،برگ گل رز

مهلت ثبت نام تا 20 فروردین
ظرفیت محدود میباشد و اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام کنند.

ارسال مشخصات کامل:
۱-نام و نام خانوادگی
۲-شهر محل سکونت
۳-سابقه کار
۴-ارسال سه نمونه کار

خدمات ناخن سعادت آباد

خدمات ناخن سایه سعادت آباد یکی از بهترین آرایشگاه ها برای خدمات ناخن شمال غرب تهران میباشد.

ناخن‌ها هنگامیکه در شرایط ایده‌آل باشند بسیار جذاب هستند. احساس اعتماد به نفس فرد زیادتر میشود. میتوانید در مهمانیها و در میان دوستان و آشنایان بدرخشید. حس زیبا بودن و زیبا پوشیدن بهتون دست میده. باعث بالا رفتن روحیه فرد و حس امید به زندگی تان بیشتر میشود. به همین منظور برای انجام هر گونه خدمات ناخن باید به یک مرکز معتبر و با سابقه مراجعه نمایید تا بهترین و ایمن ترین خدمات را دریافت کنید.

خدمات ناخن دست سعادت آباد

خدمات ناخن دست سعادت آباد

خدمات ناخن دست شامل مانیکور دست و کاشت ناخن برای انگشت ها میباشد.برای کاشت ناخن صدف سازی با مواد مخصوصی لازم است که باید توسط ناخن کار حرفه ای انجام میشود . کاشت ناخن به دو روش پودری و ژله ای کاشت میشود که قبلا روش پودری رایج ترین کاشت ها بود ولی چند ماهی است که کاشت ژله ای هم در بین ناخن کاران در حال رواج یافتن است. اگر شما هم میخواهید به دست هایتان زیبایی بخشیده و جز زیباپسندان باشید با مرکز کاشت ناخن سعادت آباد تماس بگیرید.

مرکز تخصصی کاشت ناخن در سعادت آباد

مرکز تخصصی کاشت ناخن در سعادت آباد

مدیریت : سرکار خانم سایه

تماس

آدرس : سعادت آباد- صرافهای شمالی- خیابان نوزدهم شمالی-

 

خدمات ناخن پا سعادت آباد

کاشت ناخن پا یکی دیگر از خدمات ناخن میباشد که نسبت به کاشت ناخن دست طرفدار کمتری دارد و بیشتر در مناطق شمال شهر این کاشت انجام میشود. کاشت ناخن پا مثل کاشت ناخن دست کشیده و بلند نمیشود و شاید چند میلیمتر بلند تر شود. در حالت کلی باید کاشت پا هوا بخورد.

خدمات ناخن روسی سعادت آباد

کاشت ناخن روسی کاشت میندال ، کاشت ناخن سعادت آباد
کاشت ناخن روسی کاشت میندال

منظور از خدمات ناخن روسی همان کاشت ناخن روسی میباشد . کاشت ناخن روسی یکی از گرانترین کاشت ها میباشد و حدود 600 الی 800 هزار تومان هزینه دارد ولی عیبی که دارد این است که باید مثل دیگر کاشت های ناخن بعد از یکی الی 2 ماه کنده شود یا ترمیم شود. کاشت روسی برای ایجاد گالری نمونه کار برای ناخن کاران گرینه مناسبی است و بهترین نمونه کارها را با این روش میتوان ایجاد کرد. ناخن میندال یا زاویه دار از روش های کاشت روسی ناخن است. اگر مدل میندال را عام تر تشریح کنیم، تقریبا می توان گفت میندال مشابه مدل بادامی کاشت ناخن است که در آن ناخن به ظاهر بادام در می آید.  یعنی از انتهای ناخن به سمت نوک ناخن کم عرض می شود و در انتها به یک نقطه میرسد. البته مدل میندال روسی تنها به این شیوه محدود نمی شود و می توان زاویه های مختلفی را به ناخن مصنوعی داد.

خدمات مانیکور

مانیکور ناخن با مانیکور دست فرق میکند.  مانیکور دست شامل پر کردن، شکل دادن به لبه ناخن، کشیدن و قطع کردن پوست مردهٔ صفحهٔ ناخن، درمان، ماساژ دست و استفاده از لاک ناخن است. ولی در مانیکور ناخن که به منظور کاشت ناخن، ناخن کارها انجام میدهند عبارت است از عبارت است از سوهان کشی صدف ناخن و ها و چیدن کوتیکول ها … به منظور  کاشت ناخن اصولی به منظور جلوگیری از کنده شدن و هوا گرفتن و ثابت ماندن کاشت انجام میشود.

خدمات پدیکور پا

پدیکور(pedicure )به معنی مراقبت از پاها است که یکی دیگر از خدمات ناخن کار ها است که در سالن و در صورت درخواست مشتری با هزینه جداگانه انجام میشود. در زبان لاتین pedi به معنای پا و cure به معنی مراقبت هست. پدیکور مناسب ترین گزینه برای احساس راحتی پاها با ماساز پاها و مرتب کردن ناخن های پا، لاک زدن و کفسابی پا به منظور جدا کردن پوست های مرده از پوست که باعث تنفس و احساس راحتی پاها میشود. پدیکور پا را میتوانید در مرکز ناخن سایه در شهرک غرب انجام دهید.

مزایای پدیکور پا افزایش گردش خون، بهبود سلامت ناخن ها، کاهش استرس، نرم شدن دست و پاها است.

خدمات ناخن محدوده سعادت آباد

خدمات ناخن محدوده سعادت آباد

افراد به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفاً برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌های‌شان و برای پوشاندن ناخن‌ هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند. پالت طراحی کاشت ناخن استفاده از این ناخنها برای افرادی ناخن‌های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چون مانع آن‌ها می‌شود. در اندازه‌های گوناگون و رنگ‌های طبیعی متنوع.

برای عمل کاشت ناخن موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن را باید شناخت و زیر نظر متخصص کاشت ناخن این کار را انجام داد.

خدمات تخصصی ناخن در سعادت آباد

خدمات تخصصی کاشت ناخن سعادت آباد (6)

کاشت ناخن اگر توسط متخصص انجام شود مشکلی برای مشتری پیش نمیاد . مشکلاتی مانند قارچ ناخن به دلیل هوا گرفتن کاشت یا کنده شدن کاشت یا شکستگی کاشت ناخن و یا درد نگرفتن انگشتان بعد از کاشت ، استفاده از مواد فیک به جای مواد اصلی و … از مشکلاتی است که به دلیل متخصص نبودن ناخن کار میتواند برای شما پیش بیاد.

کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد

کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد

خدمات کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد  بعضی از همکاران در منازل مشتری ها کاشت هایی انجام داده اند ولی به دلایل بروز برخی مشکلات در منازل ، از حضور به منزل افراد برای کاشت و خدمات ناخن جدا معذوریم . کاشت ناخن فقط در سالن انجام میشود .

خدمات ناخن ارزان در سعادت آباد

خدمات کاشت ناخن ارزان به خدماتی گفته میشود که از مواد اصل و اورجینال استفاده نشده باشد یا اینکه  کاشت ناخن را به درستی انجام نمیدهند و کاشت شون بلند میشود یا ناخن کار مبتدی میباشد صرفا برای کسب تجربه اقدام به کاشت ناخن با قیمت ارزان بکند .قیمت این کاشت ها از قیمت معمول خیلی پایین تر میباشد و حدود 50 درصد اختلاف قیمت دارند . و گرنه افرادی که در کاشت ناخن حرفه ای و متخصص میباشند دیزاین های به روز انجام دهند . از متد ها و روش های کاشت ناخن جدید استفاده کنند  و کارشان ایرادی نداشته باشد کاشت ارزان یا تخفیفی انجام نمیدهند .

خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن سعادت آباد خدمات ناخن غرب تهران خدمات ناخن میدان کاج خدمات ناخن میدان شهرداری خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن تخصصی خدمات ناخن حرفه ای خدمات ناخن بلوار دریا خدمات ناخن با تخفیف خدمات ناخن ملیکا
خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن سعادت آباد خدمات ناخن غرب تهران

حدود قیمت کاشت ناخن

قیمت های کاشت ناخن در سعادت آباد با تخفیف در روزهای عادی سال ، ما نه از عرف بازار بالاتر هست نه پایین تر میباشد  و حدودا بعضی کاشت ها حدود 10 درصد اختلاف قیمت داشته باشند. اگر از طریق این سایت تماس بگیرید از تخفیف ویژه کاشت ناخن ما برخوردار خواهید شد .

خدمات کاشت ناخن پا در سعادت اباد

خدمات کاشت ناخن پا در سعادت آباد ، کاشت ناخن پا زیبایی پا ها را دو چندان میکند استفاده از طرح ها و لاک های جذاب برای کاشت ناخن پا یکی کارهایی هست که یک ناخن کار حرفه ای میتواند انجام دهد . کاشت ناخن پا بدون عیب و نقص ، در نگهداری از کاشت ناخن پا باید خیلی دقت به خرج دهید . از کفش های جلو باز تا حدی که میتوانید استفاده کنید .

خدمات ترمیم ناخن در سعادت آباد

ترمیم کاشت ناخن سعادت آباد
ترمیم کاشت ناخن سعادت آباد

خدمات ترمیم کاشت ناخن دست و پا به هر متدی که باشد انجام میشود خدمات ترمیم انواع متد های کاشت ناخن . خدمات کاشت ناخن حرفه ای. مدت زمان ترمیم کاشت به متد کاشت شما و اینکه چه مدت از ترمیم کاشت شما گذشته است و اینکه آیا همان کاشت را میخواهید یا کاشتی جدید میخواهید. همه این موارد در قیمت کاشت ناخن موثر هستند.

خدمات مانیکور ناخن ، خدمات طراحی ناخن ، خدمات ناخن سعادت آباد میدان کاج
خدمات ناخن سعادت آباد میدان کاج

خدمات ناخن گلها سعادت آباد

ارائه جدیدترین خدمات ناخن

خدمات و آموزش ناخن با تخفیف ویژه زمستانه
انواع کاشت
ترمیم
ژل ، دیزاین
آموزش به همراه مدرک معتبر
همگی با تخفیف ویژه.
زیر نظر متخصص کاشت ناخن خانم ستاره

آدرس : غرب تهران سعادت اباد بالاتر از . چهار راه سرو

کاشت ناخن بیضی، کاشت ناخن آبی ، کاشت ناخن تهران
کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد
کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد
سالن کاشت ناخن سعادت آباد
سالن کاشت ناخن سعادت آباد
کاشت ناخن ملیکا سعادت آباد
آموزشگاه کاشت ناخن سعادت آباد
ژلیش ناخن سعادت آباد

خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن سعادت آباد خدمات ناخن غرب تهران خدمات ناخن میدان کاج خدمات ناخن میدان شهرداری خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن تخصصی خدمات ناخن حرفه ای خدمات ناخن بلوار دریا خدمات ناخن با تخفیف خدمات ناخن

خیابان سعادت‌آباد (بلوار اصلی شمالی – جنوبی) خیابان سرو (بلوار اصلی شرقی – غربی) خیابان فرهنگ خيابان بيست و چهار متری خيابان شهرداری خیابان آسمان‌ها خیابان صرافها خیابان دشت بهشت خیابان علّامه جنوبی و شمالی