چگونه میتوان شکستگی از کاشت ناخن جلوگیری کرد؟

دلایل مختلفی برای شکستن ناخن های مصنوعی وجود دارد که می تواند بسیار خسته کننده باشد. به خصوص اگر ناخن های مصنوعی جدید و چند روزه تان آسیب دیده باشد. به همین دلیل است که بهتر است شایع ترین دلایل این مشکل و همچنین راه های پیشگیری از آنها را بدانید. اگر قبلاً مشکل مشابهی داشته اید، این پست ممکن است برای شما نیز مفید باشد.

در مورد کاشت ناخن مصنوعی، دقت از سوی متخصص ناخن مهم است. یک کاشت ناخن ضعیف می تواند به راحتی با یک ضربه کوچک جدا شود. از طرفی احتیاط و استفاده صحیح از سوی شما نیز مهم است.

چرا ناخن های مصنوعی می شکنند؟

علل شکستن ناخن های مصنوعی

علل شایع شکسته شدن بیش از حد ناخن های مصنوعی عبارتند از: حذف مایع آماده سازی چربی زدا (پرایمر) و همچنین وضعیت ناخن های طبیعی قبل از کاشت. در مورد ناخن های نازک و ضعیف ممکن است مشکلاتی از نظر چسبندگی و ساختمان ناخن وجود داشته باشد و این خطر در هنگام کاشت ناخن بر روی ناخن های جویده شده نیز قابل توجه است.

چرا ناخن های مصنوعی کنده می شوند؟

آماده سازی نامناسب صدف ناخن یکی از شایع ترین علل است. قبل از ساختن ناخن مصنوعی، تمیز کردن ناخن های طبیعی از انواع کثیفی، چربی بسیار مهم است. بستر سازی مناسب و کامل برای کاشت ناخن بسیار مهم است. این روشن تنها راه کاشت ناخن محکم و بادوام است که کنده نمی شود.

شایع ترین علل کنده شدن کاشت ناخن

یکی دیگر از مشکلات بسیار رایجی که می تواند باعث کنده شدن کاشت ناخن شود، اختلاط نادرست مواد اولیه در کاشت های اکریلیک و ژله ای است.

علل رایج افتادن کاشت ناخن چیست؟

افتادن کاشت ناخن معمولاً در اثر هواگرفتن کاشت ناخن ایجاد می شود. هوادهی زمانی اتفاق می‌افتد که ناخن‌های مصنوعی در همه جای ناخن‌های طبیعی به‌خصوص در نزدیکی بستر ناخن به‌ درستی هواگیری نشده باشند. در این حالت مواد با کوتیکول یا پوست چسبنده تماس پیدا می کند و باعث هوادهی می شود.

دلایل افتادن ناخن مصنوعی چیست؟

هوادهی با آماده سازی کافی بستر ناخن مصنوعی و برداشتن کوتیکول ناخن (اگر ناخن مصنوعی روی پوست چسبانده نشود)، قابل اجتناب است.

ترمیم کاشت ناخن آسیب دیده

ترمیم کاشت ناخن آسیب دیده

اگر کاشت ناخن ساخته شده با اکریلیک یا ژل شما آسیب دیده یا شکسته است، امکان ترمیم آن وجود دارد. در این صورت می توان قسمت آسیب دیده را با کمک ابریشم یا فایبرگلاس بدون برداشتن ناخن مصنوعی ترمیم کرد.

ایا ناخن مصنوعی ترمیم میشود؟

در مقابل، ناخن های چسب زده (ناخن های مصنوعی) قابل ترمیم نیستند. در این صورت ناخن مصنوعی باید به صورت کامل برداشته شود و دوباره کار شود.

معایب کاشت ناخن ضخیم چیست؟

معایب کاشت ناخن ضخیم

یک اشتباهی که بیشتر ناخن کارهای مبتدی مرتکب میشوند زمانی است که تکنسین کاشت ناخن، کاشتی انجام میدهد که خیلی ضخیم است. این نه تنها اثر غیرطبیعی دارد، بلکه اگر با یک ضربه شکسته شود، سطح طبیعی ناخن نیز راحت تر آسیب می بیند.

کاشت ناخن برای ناخن های ضعیف

اگر یک متخصص ناخن حرفه ای با مواد اولیه مرغوب کار کند، می توان کاشت ناخن را روی انواع ناخن های نازک تر و ضعیف تر نیز انجام داد. برای ناخن های نازک و ضعیف، از متد اکریلیک و همچنین استفاده از ویتامین های تقویت کننده ناخن توصیه می شود. آنها صدف ناخن را قوی تر می کنند، بنابراین هیچ مشکلی برای کاشت ناخن تان و چسبندگی مواد کاشت ناخن وجود نخواهد داشت.

چگونه باید چسبندگی مواد کاشت ناخن زیاد کرد؟

چسبندگی مواد کاشت ناخن

مشکلات چسبندگی به خصوص در مورد ناخن های تکه تکه و ضعیف رخ می دهد. بستر سازی کامل صدف ناخن به منظور چسبیدن و ماندگاری ناخن مصنوعی بسیار مهم است. آلودگی های چرب و روغنی باید از سطح ناخن پاک شوند و استفاده از پرایمر ضروری است. پس از آن، ناخن را نباید با دست لمس کرد.

آموزشگاه کاشت ناخن سایه در سعادت آباد

تمام لاینهای ذکر شده هم به صورت انجام خدمات است هم آموزش و مبلغ های آموزش ذکر شده در سعادت اباد تهران است

مورد توجه علاقمندان به شغل واقعاً پر درآمد وبا درآمد بسيار بالای کاشت ناخن

آموزش و خدمات کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا پیشرفته
صفرتا صد خدمات ناخن را تضمینی یاد بگیرید👌👌

دوره مبتدی شامل:

-ابزار شناسی
-موادشناشی
-مانیکور(خشک.خیس)
-روش صحیح مواد گزاری ،سوهان کشی
-اموزش انواع کاشت با پودرهای کریستالی،هلویی،شاین.پینک و ……
-اموزش کاشت مادر
-کاشت میکس
-کاشت موقت
-کاشت قالب
-کاور کردن
-ترمیم ناخن
-ژلیش ناخن
-ریمو صحیح کاشت
-نحوه چسباندن فرمر وصدف سازی
-انواع صدف سازی برای ناخنهای اسیب دیده

دوره پیشرفته کاشت ناخن ( گریم )

 • کاشت بیبی بومر
 • کاشت امبره.سامبره
 • کاشت فول گلس
 • کاشت استند گلس
 • کاشت اکواریوم
 • کاشت ترکی
 • کاشت فرنچ ثابت
 • کاشت با فرمر
 • کاشت با تور
 • کاشت با ژل و صدف سازی
 • نحوه صدف سازی مناسب

آموزش دیزاین ناخن

آموزش انواع دیزاین کاشت ناخن با متد روز دنیا با تخفیف استثنایی

 • شوگرافکت
 • کروم و هلو گرام
 • فویل
 • طراحی با ژل
 • طراحی با لاک
 • طراحی با قلم داتینگ
 • طراحی با ابر
 • تکنیک ماربل
 • تکنیک بیلدر
 • دیزاین گل خشک زیر کاشت
 • دیزاین سنگ و نگین، لنز، پر، شابلون، نخ و …

هزینه دوره کاشت ناخن

هزینه کل پکیج فقط و فقط 7.000.000 تومان

رفع اشکال نامحدود😳 .

تضمین و حمایت تا وارد شدن به بازار کار😊

این بهترین فرصت طلایی برای کسب درامد است.

آموزشگاه کاشت ناخن در سعادت آباد

مدیریت : سرکار خانم سایه جلالی

تماس :    ۲۲۱۴۷۹۳۶-۰۲۱  ::  ۲۲۱۴۷۹۳۵-۰۲۱ ۵۹۵۱-۹۳۳-۰۹۱۹

آدرس جدید: تهران- سعادت آباد- صرافهای شمالی- خیابان نوزدهم شمالی- پلاک ۱۹- واحد ۲

آموزشگاه کاشت ناخن سایه در سعادت آباد
آموزشگاه کاشت ناخن سایه در سعادت آباد

معرفی انواع کاشت ناخن

کاشت ناخن با پودر چیه؟

کاشت ناخن پودری یکی از روش‌هایی است که در آن از یک پودر فوق العاده نازک و ترکیبی از پلیمرها، رنگدانه‌ها و عوامل دیگر برای ساختن ناخن‌های مصنوعی استفاده می‌شود. در این فرآیند ابتدا ناخن طبیعی شما تمیز می‌شود و سپس یک لایه و پایه از پلاستیکی نازک روی آن قرار می‌گیرد. سپس پودر رنگی روی پایه پلاستیکی ریخته می‌شود و با استفاده از مایع آکریلیک، پودر به شکل سفت و سختی تبدیل می‌شود.

کاشت ناخن پودری به عنوان یک کاشت پرطرفدار در مرکز کاشت ناخن سعادت آباد میباشد که میتوانید با مراجعه با این مرکز بهترین خدمات ناخن را دریافت کنید.

کاشت ناخن با پودر به دلیل استحکام بالا و انجام انواع دیزاین ها و همچنین به دلیل سازگاری با اب و هوای گرم و خشک ایران یکی از پرطرفدارترین کاشت ها در ایران و در دنیا است.

کاشت ناخن با پودر

این نوع کاشت با استفاده از پودر و مایع اکریلیک انجام میشود. پودر کاشت ناخن انواع مختلفی دارد و میتوان کاشت های زیبایی با پودر انجام داد.

مزایای کاشت ناخن با پودر

این روش مزایای زیادی نسبت به روش‌های دیگر کاشت ناخن دارد. به عنوان مثال، ناخن‌های پودری با دوامی بیشتری نسبت به ناخن‌های ژلی دارند و همچنین ظاهری بسیار طبیعی‌تر دارند. همچنین، امکان ساخت ناخن‌های با طرح‌ها و شکل‌های مختلف نیز در این روش وجود دارد. با این حال، باید توجه داشت که کاشت ناخن پودری نیاز به تجربه و مهارت دارد و اگر به درستی انجام نشود، ممکن است به ناخن‌های شما صدمه‌برساند.

کاشت ناخن میکس چه کاشتی است؟

کاشت ناخن میکس

کاشت ناخن میکس همان کاشت ناخن با پودر است با این تفاوت که سطح این کاشت  با یک لایه ژل (تاپ شاین ژلیش ) پوشیده شده است و درخشندگی بالایی به کاشت میدهد ولی توجه کنید که این کاشت رنگ لاک های دیگر را به خود نمیگیرد .

کاشت ناخن میکس یا همان میکس ناخن، یک ترکیب از دو روش کاشت ناخن پودری و ژلی است. در این روش، ابتدا مانند روش کاشت ناخن ژلی، یک لایه از ژل روی ناخن طبیعی قرار داده می‌شود و سپس با استفاده از پودر ناخن، جلوی لایه ژلی را پوشش می‌دهیم. در نهایت، ناخن با استفاده از لامپ UV یا LED خشک می‌شود.

مزایای کاشت ناخن میکس

این روش، مزایایی از هر دو روش کاشت ناخن پودری و ژلی دارد. مانند کاشت ناخن پودری، ناخن‌های میکس دارای دوام بیشتری هستند و مانند کاشت ناخن ژلی، امکان ساخت ناخن با طرح و شکل مختلف وجود دارد. همچنین، ناخن‌های میکس با دوامی بیشتری نسبت به ناخن‌های ژلی و طبیعی‌تر از ناخن‌های پودری هستند. با این حال، همانند سایر روش‌های کاشت ناخن، انجام این روش نیز به تجربه و مهارت ناخن‌گری نیاز دارد.

کاشت ناخن بیبی بومر

کاشت ناخن بیبی بومر

کاشت ناخن بیبی بومر که به کاشت آمبره هم معروف است نوعی از کاشت ناخن پودری است. در این کاشت از دو رنگ پودری استفاده میشود که اصولا رنگ هلویی پایه کار است. تکنیک این کاشت به صورت سایه روشن است یعنی انتهای کاشت از طرف کوتیکول ناخن از رنگ تیره استفاده میشود و به سمت نوک ناخن رنگ مواد به سفیدی یا روشنی (حالت سایه روشن) میزند.

 کاشت ناخن فرمر چیست؟

کاشت ناخن فرمر

در این نوع کاشت ناخن از فرمر که یکی از ابزار های کاشت است استفاده میشود . استفاده از این ابزار را ناخن کار تشخیص میدهد ولی اگر ناخن شرایط زیر را داشته باشد از فرمر استفاده میشود:

ناخن هایی با صدف کوتاه، ناخن های خمیده، ناخن های نازک و آسیب دیده، ناخن شکسته، کاشت های شیشه ای

برای انجام کاشت های شیشه ای استفاده از فرمر ظاهر زیباتری نسبت به تیپ های شفاف به ناخن می دهد.

کاشت ناخن گریم را هم بشناسید

کاشت ناخن گریم

کاشت گریم یکی دیگر از جذاب ترین و زیبا ترین کاشت ها است .این کاشت  مناسب برای ناخن های پهن وکوتاه است . ترمیم این نوع کاشت بسیار راحت تر از کاشتهای دیگر است .

استحکام و ماندگاری بیشتری نسبت به بقیه کاشت ها دارد و ناخن کار باید از سرعت عمل بالا و کنترل مواد و استفاده از قلم مو های گرد برخوردار باشد. این کاشت نسبت به دیگرکاشتها هزینه بالاتری دارد .

کاشت ناخن گریم

کاشت گریم مدل های مختلفی دارد:

1-کاشت گریم ناخن فرنچ دائم
2-کاشت گریم استیند گلس
3-کاشت گریم فول گلس
4-کاشت گریم ماربل درای
5-کاشت گریم موزاییکی یا گلاشیر
6-کاشت گریم اج (edje)

آیا هوا گرفتن کاشت ناخن باعث قارچ ناخن میشود؟

چگونه هوا گرفتن ناخن مصنوعی باعث ایجاد قارچ ناخن میشود؟

هواگرفتن کاشت ناخن مصنوعی ممکن است باعث ایجاد شرایط رطوبتی و گرمایی در زیر ناخن شود که این شرایط مناسب برای رشد و تکثیر قارچ‌ها می‌باشد. بافت ناخن طبیعی در زیر ناخن مصنوعی، به دلیل عدم تنفس مناسب، ممکن است مرطوب شده و زیر این شرایط قارچ‌ها رشد کنند.

علاوه بر این، هنگامی که ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی قرار می‌گیرد، ممکن است بافت ناخن طبیعی آسیب دیده و تحت فشار قرار بگیرد که می‌تواند باعث آسیب و خراشیدگی شود. در صورتی که قرار گرفتن ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی باعث آسیب و خراشیدگی شود، قارچ‌ها می‌توانند به راحتی درون بافت ناخن نفوذ کنند و عفونت را ایجاد کنند.

قارچ کاشت ناخن-عوارض هوا گرفتن کاشت ناخن
قارچ کاشت ناخن-عوارض هوا گرفتن کاشت ناخن

بنابراین، اگرچه هواگرفتن ناخن مصنوعی مستقیماً باعث ایجاد قارچ نمی‌شود، اما ممکن است باعث ایجاد شرایط مناسب برای رشد و تکثیر قارچ‌ها شود.

برای جلوگیری از عفونت ناخن‌ها، بهتر است از تکنسین‌های مجرب و متخصص کاشت ناخن استفاده کنید و به نکات بهداشتی و مراقبتی از ناخن‌های مصنوعی پایبند باشید. همچنین، در صورتی که علائم عفونت ناخن مصنوعی را تجربه کردید، بهتر است به پزشک مراجعه کنید و درمان مناسب را شروع کنید.

خدمات ناخن سعادت آباد

خدمات ناخن سایه سعادت آباد یکی از بهترین آرایشگاه ها برای خدمات ناخن شمال غرب تهران میباشد.

ناخن‌ها هنگامیکه در شرایط ایده‌آل باشند بسیار جذاب هستند. احساس اعتماد به نفس فرد زیادتر میشود. میتوانید در مهمانیها و در میان دوستان و آشنایان بدرخشید. حس زیبا بودن و زیبا پوشیدن بهتون دست میده. باعث بالا رفتن روحیه فرد و حس امید به زندگی تان بیشتر میشود. به همین منظور برای انجام هر گونه خدمات ناخن باید به یک مرکز معتبر و با سابقه مراجعه نمایید تا بهترین و ایمن ترین خدمات را دریافت کنید.

خدمات ناخن دست سعادت آباد

خدمات ناخن دست سعادت آباد

خدمات ناخن دست شامل مانیکور دست و کاشت ناخن برای انگشت ها میباشد.برای کاشت ناخن صدف سازی با مواد مخصوصی لازم است که باید توسط ناخن کار حرفه ای انجام میشود . کاشت ناخن به دو روش پودری و ژله ای کاشت میشود که قبلا روش پودری رایج ترین کاشت ها بود ولی چند ماهی است که کاشت ژله ای هم در بین ناخن کاران در حال رواج یافتن است. اگر شما هم میخواهید به دست هایتان زیبایی بخشیده و جز زیباپسندان باشید با مرکز کاشت ناخن سعادت آباد تماس بگیرید.

مرکز تخصصی کاشت ناخن در سعادت آباد

مرکز تخصصی کاشت ناخن در سعادت آباد

مدیریت : سرکار خانم سایه

تماس

آدرس : سعادت آباد- صرافهای شمالی- خیابان نوزدهم شمالی-

 

خدمات ناخن پا سعادت آباد

کاشت ناخن پا یکی دیگر از خدمات ناخن میباشد که نسبت به کاشت ناخن دست طرفدار کمتری دارد و بیشتر در مناطق شمال شهر این کاشت انجام میشود. کاشت ناخن پا مثل کاشت ناخن دست کشیده و بلند نمیشود و شاید چند میلیمتر بلند تر شود. در حالت کلی باید کاشت پا هوا بخورد.

خدمات ناخن روسی سعادت آباد

کاشت ناخن روسی کاشت میندال ، کاشت ناخن سعادت آباد
کاشت ناخن روسی کاشت میندال

منظور از خدمات ناخن روسی همان کاشت ناخن روسی میباشد . کاشت ناخن روسی یکی از گرانترین کاشت ها میباشد و حدود 600 الی 800 هزار تومان هزینه دارد ولی عیبی که دارد این است که باید مثل دیگر کاشت های ناخن بعد از یکی الی 2 ماه کنده شود یا ترمیم شود. کاشت روسی برای ایجاد گالری نمونه کار برای ناخن کاران گرینه مناسبی است و بهترین نمونه کارها را با این روش میتوان ایجاد کرد. ناخن میندال یا زاویه دار از روش های کاشت روسی ناخن است. اگر مدل میندال را عام تر تشریح کنیم، تقریبا می توان گفت میندال مشابه مدل بادامی کاشت ناخن است که در آن ناخن به ظاهر بادام در می آید.  یعنی از انتهای ناخن به سمت نوک ناخن کم عرض می شود و در انتها به یک نقطه میرسد. البته مدل میندال روسی تنها به این شیوه محدود نمی شود و می توان زاویه های مختلفی را به ناخن مصنوعی داد.

خدمات مانیکور

مانیکور ناخن با مانیکور دست فرق میکند.  مانیکور دست شامل پر کردن، شکل دادن به لبه ناخن، کشیدن و قطع کردن پوست مردهٔ صفحهٔ ناخن، درمان، ماساژ دست و استفاده از لاک ناخن است. ولی در مانیکور ناخن که به منظور کاشت ناخن، ناخن کارها انجام میدهند عبارت است از عبارت است از سوهان کشی صدف ناخن و ها و چیدن کوتیکول ها … به منظور  کاشت ناخن اصولی به منظور جلوگیری از کنده شدن و هوا گرفتن و ثابت ماندن کاشت انجام میشود.

خدمات پدیکور پا

پدیکور(pedicure )به معنی مراقبت از پاها است که یکی دیگر از خدمات ناخن کار ها است که در سالن و در صورت درخواست مشتری با هزینه جداگانه انجام میشود. در زبان لاتین pedi به معنای پا و cure به معنی مراقبت هست. پدیکور مناسب ترین گزینه برای احساس راحتی پاها با ماساز پاها و مرتب کردن ناخن های پا، لاک زدن و کفسابی پا به منظور جدا کردن پوست های مرده از پوست که باعث تنفس و احساس راحتی پاها میشود. پدیکور پا را میتوانید در مرکز ناخن سایه در شهرک غرب انجام دهید.

مزایای پدیکور پا افزایش گردش خون، بهبود سلامت ناخن ها، کاهش استرس، نرم شدن دست و پاها است.

خدمات ناخن محدوده سعادت آباد

خدمات ناخن محدوده سعادت آباد

افراد به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفاً برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌های‌شان و برای پوشاندن ناخن‌ هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند. پالت طراحی کاشت ناخن استفاده از این ناخنها برای افرادی ناخن‌های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چون مانع آن‌ها می‌شود. در اندازه‌های گوناگون و رنگ‌های طبیعی متنوع.

برای عمل کاشت ناخن موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن را باید شناخت و زیر نظر متخصص کاشت ناخن این کار را انجام داد.

خدمات تخصصی ناخن در سعادت آباد

خدمات تخصصی کاشت ناخن سعادت آباد (6)

کاشت ناخن اگر توسط متخصص انجام شود مشکلی برای مشتری پیش نمیاد . مشکلاتی مانند قارچ ناخن به دلیل هوا گرفتن کاشت یا کنده شدن کاشت یا شکستگی کاشت ناخن و یا درد نگرفتن انگشتان بعد از کاشت ، استفاده از مواد فیک به جای مواد اصلی و … از مشکلاتی است که به دلیل متخصص نبودن ناخن کار میتواند برای شما پیش بیاد.

کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد

کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد

خدمات کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد  بعضی از همکاران در منازل مشتری ها کاشت هایی انجام داده اند ولی به دلایل بروز برخی مشکلات در منازل ، از حضور به منزل افراد برای کاشت و خدمات ناخن جدا معذوریم . کاشت ناخن فقط در سالن انجام میشود .

خدمات ناخن ارزان در سعادت آباد

خدمات کاشت ناخن ارزان به خدماتی گفته میشود که از مواد اصل و اورجینال استفاده نشده باشد یا اینکه  کاشت ناخن را به درستی انجام نمیدهند و کاشت شون بلند میشود یا ناخن کار مبتدی میباشد صرفا برای کسب تجربه اقدام به کاشت ناخن با قیمت ارزان بکند .قیمت این کاشت ها از قیمت معمول خیلی پایین تر میباشد و حدود 50 درصد اختلاف قیمت دارند . و گرنه افرادی که در کاشت ناخن حرفه ای و متخصص میباشند دیزاین های به روز انجام دهند . از متد ها و روش های کاشت ناخن جدید استفاده کنند  و کارشان ایرادی نداشته باشد کاشت ارزان یا تخفیفی انجام نمیدهند .

خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن سعادت آباد خدمات ناخن غرب تهران خدمات ناخن میدان کاج خدمات ناخن میدان شهرداری خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن تخصصی خدمات ناخن حرفه ای خدمات ناخن بلوار دریا خدمات ناخن با تخفیف خدمات ناخن ملیکا
خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن سعادت آباد خدمات ناخن غرب تهران

حدود قیمت کاشت ناخن

قیمت های کاشت ناخن در سعادت آباد با تخفیف در روزهای عادی سال ، ما نه از عرف بازار بالاتر هست نه پایین تر میباشد  و حدودا بعضی کاشت ها حدود 10 درصد اختلاف قیمت داشته باشند. اگر از طریق این سایت تماس بگیرید از تخفیف ویژه کاشت ناخن ما برخوردار خواهید شد .

خدمات کاشت ناخن پا در سعادت اباد

خدمات کاشت ناخن پا در سعادت آباد ، کاشت ناخن پا زیبایی پا ها را دو چندان میکند استفاده از طرح ها و لاک های جذاب برای کاشت ناخن پا یکی کارهایی هست که یک ناخن کار حرفه ای میتواند انجام دهد . کاشت ناخن پا بدون عیب و نقص ، در نگهداری از کاشت ناخن پا باید خیلی دقت به خرج دهید . از کفش های جلو باز تا حدی که میتوانید استفاده کنید .

خدمات ترمیم ناخن در سعادت آباد

ترمیم کاشت ناخن سعادت آباد
ترمیم کاشت ناخن سعادت آباد

خدمات ترمیم کاشت ناخن دست و پا به هر متدی که باشد انجام میشود خدمات ترمیم انواع متد های کاشت ناخن . خدمات کاشت ناخن حرفه ای. مدت زمان ترمیم کاشت به متد کاشت شما و اینکه چه مدت از ترمیم کاشت شما گذشته است و اینکه آیا همان کاشت را میخواهید یا کاشتی جدید میخواهید. همه این موارد در قیمت کاشت ناخن موثر هستند.

خدمات مانیکور ناخن ، خدمات طراحی ناخن ، خدمات ناخن سعادت آباد میدان کاج
خدمات ناخن سعادت آباد میدان کاج

خدمات ناخن گلها سعادت آباد

ارائه جدیدترین خدمات ناخن

خدمات و آموزش ناخن با تخفیف ویژه زمستانه
انواع کاشت
ترمیم
ژل ، دیزاین
آموزش به همراه مدرک معتبر
همگی با تخفیف ویژه.
زیر نظر متخصص کاشت ناخن خانم ستاره

آدرس : غرب تهران سعادت اباد بالاتر از . چهار راه سرو

کاشت ناخن بیضی، کاشت ناخن آبی ، کاشت ناخن تهران
کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد
کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد
سالن کاشت ناخن سعادت آباد
سالن کاشت ناخن سعادت آباد
کاشت ناخن ملیکا سعادت آباد
آموزشگاه کاشت ناخن سعادت آباد
ژلیش ناخن سعادت آباد

خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن سعادت آباد خدمات ناخن غرب تهران خدمات ناخن میدان کاج خدمات ناخن میدان شهرداری خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن تخصصی خدمات ناخن حرفه ای خدمات ناخن بلوار دریا خدمات ناخن با تخفیف خدمات ناخن

خیابان سعادت‌آباد (بلوار اصلی شمالی – جنوبی) خیابان سرو (بلوار اصلی شرقی – غربی) خیابان فرهنگ خيابان بيست و چهار متری خيابان شهرداری خیابان آسمان‌ها خیابان صرافها خیابان دشت بهشت خیابان علّامه جنوبی و شمالی