دسامبر24
2

‏‎آموزش كاشت ناخن در سعات آباد

‎آموزش كاشت ناخن, سعادت آباد, ناخن کار Share this post

‏‎آموزش كاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای در سعادت آباد

کلاسهای آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه های آرایشگری توسط ناخن کاران و همچنین در مراکز زیبایی توسط ناخنکاران برتر و دوره دیده سازمان فنی حرفه ای برگزار می گردد. هنرجویانی که علاقه ی زیادی به کار خدمات ناخن دارند و دوست دارند اینکار را یاد بگیرند و وارد دنیای زیبای بازار کار ناخن شوند در این دوره های باید شرکت کنند و مهارتهای لازم را ببینند و تمرین کنند تا این کلاسها سکوی پرش مناسبی برای ورود به بازار کار برای انها باشد.

شرایط این دوره کاشت ناخن چیست و چگونه باید ثبت نام کرد ؟

طبق تعریف سازمان فنی حرفه ای کلاس ها ، بر اساس میزان شرکت کننده در آنها در سه دسته قرار می گیرند.

خصوصی1 الی 3 نفر
نیمه گروهی4 الی 7 نفر
گروهی8 الی 15 نفر
ظرفیت کلاس های کاشت ناخن

دوره مبتدی آموزش کاشت ناخن

در دوره آموزش مبتدی کاشت ناخن بعد از این که هنرجو با روش های حفظ بهداشت ناخن و جلوگیری از ایجاد قارچ ناخن آشنا شد موارد عملی به ایشان آموزش داده خواهد شد. هنرجو روش های کاشت ناخن، مزیت های هر روش، تفاوت های آن ها، نحوه سوهان کشی و حرکت صحیح دست به هنگام سوهان کشی، میزان فشار مناسب و نحوه حرکت دست ها در گوشه های ناخن ها و کاشت صحیح بدون هوا گرفتن و بلند شدن کاشت را طی دوره ی عملی کاشت ناخن، به صورت کامل آموزش می بیند.

عناوین سرفصل های آموزشی دوره مبتدی عبارتند از: مانیکور خشک، مانیکور تر، پدیکور، کاشت پایه، کاشت هلویی، کاشت میکس، ریموور، کار با انواع قالب، کاشت تزیینی، مرمریت و گل خشک سیلک، طلاکوب، ماربل

دوره مبتدی مناسب کسانی است که تا حالا هیچ دوره ای ندیده اند و کاملا از ابتدا آموزش را شروع می کنند.

درآمد و بازار کار ناخن کار چگونه است ؟

بازار کاشت ناخن نسبت به دیگر دوره ها دارای مشتریهای زیادی است و در صورت راضی نگه داشتن مشتری هر ماه از یک مشتری هزینه ای بابت ترمیم هم دریافت میکنید بعضی ناخن کارها از کارشون ناراضی هستند که نمیتونند مشتری بگیرند خدمت اینگونه از دوستان عرض کنم مشتری کم و زیاد میاد ولی شما باید طریقه مشتری گرفتن را بلد باشید. از همون روزهای اول نباید قیمت یک ناخن کار حرفه ای را به مشتری پیشنهاد کنید. اگر اصولی کار کنید و به کارتون علاقمند باشید به مرور زمان مثل دیگر ناخن کارهای پر مشتری میتوانید مشتری داشته باشید . ما ناخن کارهایی داریم که ماهیانه بیش از 50 میلیون تومان درآمد دارند . البته این سطح درآمد با گذشت یک ماه به دست نیامده است بلکه چند سال طول کشده است . پس باید در این راه زحمت بکشید .

شهریه دوره مبتدی کاشت ناخن

سرفصل های دوره کاشت ناخن

معرفی ابزار و وسایل، ‏‎ تیپ شناسی و چسباندن صحیح تیپ، از بین بردن خط تیپ و زیرسازی، نحوه صحیح موادگذاری، سوهان کشی و دورگیری، کاور ناخن طبیعی، کاشت پودری (اکرلیک)، ‏‎ کاشت میکس ( پودر و ژل) ،‏‎ کاشت گریم، كاشت بيبى بومر، تبدیل کاشت ساده به گریم ، ترمیم کاشت، ‏‎ ریموو کاشت و …

از جلسه اول يك ناخن كار ميشى.

هزينه آموزش کاشت ناخن

مدت زمان آموزش:22 ساعت
شهریه کلاس نیمه خصوصی:3.200.000 تومان
شهریه کلاس فشرده:3.500.000 تومان
ظرفیت این کلاس ها:4 الی 6 نفر
شهریه کلاس خصوصی:5.600.000 تومان
تعداد نفرات کلاس خصوصی:1 الی 3 نفر
شروع دوره های خصوصی:تمام روز های هفته

‏‎آموزش كاشت ناخن در سعات آباد
‏‎آموزش كاشت ناخن در سعات آباد

About the Author

2 Comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *