چگونه میتوان شکستگی از کاشت ناخن جلوگیری کرد؟

دلایل مختلفی برای شکستن ناخن های مصنوعی وجود دارد که می تواند بسیار خسته کننده باشد. به خصوص اگر ناخن های مصنوعی جدید و چند روزه تان آسیب دیده باشد. به همین دلیل است که بهتر است شایع ترین دلایل این مشکل و همچنین راه های پیشگیری از آنها را بدانید. اگر قبلاً مشکل مشابهی داشته اید، این پست ممکن است برای شما نیز مفید باشد.

در مورد کاشت ناخن مصنوعی، دقت از سوی متخصص ناخن مهم است. یک کاشت ناخن ضعیف می تواند به راحتی با یک ضربه کوچک جدا شود. از طرفی احتیاط و استفاده صحیح از سوی شما نیز مهم است.

چرا ناخن های مصنوعی می شکنند؟

علل شکستن ناخن های مصنوعی

علل شایع شکسته شدن بیش از حد ناخن های مصنوعی عبارتند از: حذف مایع آماده سازی چربی زدا (پرایمر) و همچنین وضعیت ناخن های طبیعی قبل از کاشت. در مورد ناخن های نازک و ضعیف ممکن است مشکلاتی از نظر چسبندگی و ساختمان ناخن وجود داشته باشد و این خطر در هنگام کاشت ناخن بر روی ناخن های جویده شده نیز قابل توجه است.

چرا ناخن های مصنوعی کنده می شوند؟

آماده سازی نامناسب صدف ناخن یکی از شایع ترین علل است. قبل از ساختن ناخن مصنوعی، تمیز کردن ناخن های طبیعی از انواع کثیفی، چربی بسیار مهم است. بستر سازی مناسب و کامل برای کاشت ناخن بسیار مهم است. این روشن تنها راه کاشت ناخن محکم و بادوام است که کنده نمی شود.

شایع ترین علل کنده شدن کاشت ناخن

یکی دیگر از مشکلات بسیار رایجی که می تواند باعث کنده شدن کاشت ناخن شود، اختلاط نادرست مواد اولیه در کاشت های اکریلیک و ژله ای است.

علل رایج افتادن کاشت ناخن چیست؟

افتادن کاشت ناخن معمولاً در اثر هواگرفتن کاشت ناخن ایجاد می شود. هوادهی زمانی اتفاق می‌افتد که ناخن‌های مصنوعی در همه جای ناخن‌های طبیعی به‌خصوص در نزدیکی بستر ناخن به‌ درستی هواگیری نشده باشند. در این حالت مواد با کوتیکول یا پوست چسبنده تماس پیدا می کند و باعث هوادهی می شود.

دلایل افتادن ناخن مصنوعی چیست؟

هوادهی با آماده سازی کافی بستر ناخن مصنوعی و برداشتن کوتیکول ناخن (اگر ناخن مصنوعی روی پوست چسبانده نشود)، قابل اجتناب است.

ترمیم کاشت ناخن آسیب دیده

ترمیم کاشت ناخن آسیب دیده

اگر کاشت ناخن ساخته شده با اکریلیک یا ژل شما آسیب دیده یا شکسته است، امکان ترمیم آن وجود دارد. در این صورت می توان قسمت آسیب دیده را با کمک ابریشم یا فایبرگلاس بدون برداشتن ناخن مصنوعی ترمیم کرد.

ایا ناخن مصنوعی ترمیم میشود؟

در مقابل، ناخن های چسب زده (ناخن های مصنوعی) قابل ترمیم نیستند. در این صورت ناخن مصنوعی باید به صورت کامل برداشته شود و دوباره کار شود.

معایب کاشت ناخن ضخیم چیست؟

معایب کاشت ناخن ضخیم

یک اشتباهی که بیشتر ناخن کارهای مبتدی مرتکب میشوند زمانی است که تکنسین کاشت ناخن، کاشتی انجام میدهد که خیلی ضخیم است. این نه تنها اثر غیرطبیعی دارد، بلکه اگر با یک ضربه شکسته شود، سطح طبیعی ناخن نیز راحت تر آسیب می بیند.

کاشت ناخن برای ناخن های ضعیف

اگر یک متخصص ناخن حرفه ای با مواد اولیه مرغوب کار کند، می توان کاشت ناخن را روی انواع ناخن های نازک تر و ضعیف تر نیز انجام داد. برای ناخن های نازک و ضعیف، از متد اکریلیک و همچنین استفاده از ویتامین های تقویت کننده ناخن توصیه می شود. آنها صدف ناخن را قوی تر می کنند، بنابراین هیچ مشکلی برای کاشت ناخن تان و چسبندگی مواد کاشت ناخن وجود نخواهد داشت.

چگونه باید چسبندگی مواد کاشت ناخن زیاد کرد؟

چسبندگی مواد کاشت ناخن

مشکلات چسبندگی به خصوص در مورد ناخن های تکه تکه و ضعیف رخ می دهد. بستر سازی کامل صدف ناخن به منظور چسبیدن و ماندگاری ناخن مصنوعی بسیار مهم است. آلودگی های چرب و روغنی باید از سطح ناخن پاک شوند و استفاده از پرایمر ضروری است. پس از آن، ناخن را نباید با دست لمس کرد.

12 نکته برای داشتن ناخن های سفت و قوی

تغییر در عادات سبک زندگی و تغذیه ممکن است به تقویت ناخن ها کمک کند. هیدراته ماندن، مصرف مکمل بیوتین و اجتناب از برخی مواد شیمیایی تنها برخی از مواردی است که می توانید امتحان کنید.

ما همیشه می‌توانیم در سبک زندگی و عادات خود تغییراتی ایجاد کنیم تا به تقویت ناخن‌هایمان کمک کنیم و آنها را به جایی که می‌خواهیم برسانیم.

در اینجا 12 نکته وجود دارد که می توانید از آنها برای تقویت ناخن های خود در کوتاه ترین زمان استفاده کنید.

 1. مکمل بیوتین مصرف کنید

بیوتین که با نام های ویتامین H و ویتامین B7 نیز شناخته می شود، یکی از ویتامین های گروه B است. از آنجا که این ویتامین محلول در آب است، در بدن ذخیره نمی شود، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که روزانه آن را مصرف می کنید.

بیوتین می تواند به تقویت مو و ناخن کمک کند. همچنین به عملکرد صحیح سیستم عصبی بدن کمک می کند.

بیوتین را می توان در غذاهایی مانند ساردین، تخم مرغ پخته شده و حبوبات یافت یا می توانید از مکمل های ویتامین B استفاده کنید.

قبل از مصرف مکمل بیوتین با متخصص ناخن یا مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که این کار برای شما بی خطر است.

 1. قرار گرفتن در معرض آب را به حداقل برسانید.

خیساندن بیش از حد ناخن ها در آب باعث می شود ناخن های شما ضعیف و شکننده شوند. هنگام شستن ظروف دستکش بپوشید و سعی کنید هنگام حمام کردن دستان خود را کمتر زیر آب نگه دارید.

البته غیرممکن است که همیشه از زیر آب رفتن دستان خود اجتناب کنید، اما این کاری ست که باید به آن توجه داشت.

 1. بدنتان را هیدراته نگه دارید

نوشیدن آب کافی برای سلامتی ضروری است و سلامت ناخن نیز از این قاعده مستثنی نیست. بدون رطوبت کافی، ناخن ها شکننده شده و به راحتی می شکنند و پوسته پوسته می شوند. نوشیدن آب کافی به آنها کمک می کند تا رطوبت خود را حفظ کرده و قوی بمانند.

 1. به رژیم غذایی خود توجه کنید

مطمئن شوید که یک رژیم غذایی غنی از مواد مغذی و متنوع و همچنین مصرف مولتی ویتامین با مواد معدنی دارید. رژیم غذایی نامناسب همراه با کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی حیاتی می‌تواند بر کل بدن شما – از جمله ناخن‌هایتان – تأثیر بگذارد.

قبل از شروع استفاده از مکمل های جدید با متخصص مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید تا در مورد تداخل مکمل ها با داروهای تجویزی یا مصرفی که از قبل دارید مصرف می کنید تداخل نداشته باشند تا خدای ناکرده خطرات دیگری برای شما پیش نیاد.

 1. از لاک پاک کن بدون استون استفاده کنید.

بسیاری از لاک ها یا درمان ها حاوی مواد شیمیایی خطرناک هستند که در واقع می توانند ناخن ها را ضعیف کنند. از پاک کننده های لاک ناخن که حاوی استون هستند باید اجتناب کرد زیرا می تواند به ناخن ها آسیب برساند و ناخن هایتان را خشک کنند.

به دنبال لاک های غیر سمی و تقویت کننده ناخن و همچنین لاک پاک کننده های بدون استون باشید.

 1. در صورت امکان از استفاده از ناخن های ژل یا اکریلیک خودداری کنید.

در حالی که کاشت ناخن به عنوان یک جایگزین آسان برای کسانی که در رشد ناخن های خود مشکل دارند، تبلیغ می شود، استفاده مکرر می تواند باعث کنده شدن ناخن های شما شود که آنها را ضعیف می کند. اما اگر همچنان می‌خواهید کاشت ناخن انجام دهید، حتما به ناخن‌هایتان در بین چند بار ترمیم کاشت ناخن، استراحت دهید.

12 نکته برای داشتن ناخن های سفت و قوی
12 نکته برای داشتن ناخن های سفت و قوی
 1. کمتر از لاک ناخن استفاده کنید

در همین راستا، اگرچه لاک ناخن زیبا به نظر می رسد، ناخن های شما نیاز به تنفس دارند. استفاده مداوم از لاک، حتی لاک غیر سمی، می تواند ناخن را ضعیف کند.

پس از استفاده از لاک به مدت یک هفته یا بیشتر، لاک را با یک لاک پاک کن بدون استون پاک کنید و سپس اجازه دهید ناخن های شما به مدت یک هفته بدون لاک باشد.

 1. ناخن های خود کوتاه نگه دارید

ناخن‌های بلند بیشتر احتمال شکنندگی دارند و لای بعضی وسایل گیر کنند، در حالی که ناخن‌های کوتاه‌ تر احتمال شکسته شدن و ترک خوردن را کاهش می‌دهد و به قوی نگه داشتن آن‌ها کمک می‌کند.

 1. از ناخن های خود به عنوان ابزار استفاده نکنید

از ناخن های خود برای باز کردن قوطی نوشابه استفاده نکنید. از یک گیره کاغذ برای برداشتن چیزی که در یک فضای کوچک گیر کرده است استفاده کنید. استفاده از ناخن به عنوان ابزار می تواند منجر به شکستگی و خرد شدن ناخن شود که به نوبه خود می تواند ناخن را ضعیف کند.

 1. از لوسیون ناخن استفاده کنید

بعد از پاک کردن لاک ناخن اگر فکر می‌کنید به اندازه کافی بدن تان اب کافی ندارد ، از کرم دست روی دست‌هایتان استفاده کنید و مطمئن شوید که ناخن‌هایتان را مرطوب می‌کنید. می توانید این کار را هر بار که دستان خود را می شویید انجام دهید.

 1. نحوه سوهان زدن ناخن های خود را تغییر دهید.

سوهان زدن ناخن ها در یک حرکت رفت و برگشتی مانند اره می تواند ناخن های شما را ضعیف کند. در عوض، آنها را در یک جهت حرکت دهید.

همچنین، به راحتی از کناره های ناخن استفاده کنید، زیرا سوهان زدن بیش از حد آن می تواند ناخن را ضعیف کند.

 1. با پزشک خود صحبت کنید

اگر چندین کار را برای چندین هفته امتحان کرده اید و هیچ تغییری در ناخن های خود مشاهده نکرده اید، به یک متخصص پوست یا متخصص مراقبت از پوست دیگر مراجعه کنید. آن‌ها می‌توانند به ناخن‌های شما نگاهی بیندازند و در مورد وضعیت عادی و سلامت کلی‌ تان نظر دهند.

در صورت نیاز، آنها می‌توانند یک درمان ناخن قوی تجویز کنند که می‌تواند به تقویت ناخن‌های شما کمک کند.

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نسبت به سایر مواد شیمیایی مضر موجود در محصولات مراقبت از ناخن هشدار می دهد.

محصولات ضدعفونی کننده

اگر از ضدعفونی کننده دست استفاده می کنید، سعی کنید آن را به ناخن هایتان نزنید و در حد اعتدال از آن استفاده کنید. ضدعفونی کننده مبتنی بر الکل ناخن ها (و دست ها) را خشک می کند و منجر به شکنندگی ناخن ها می شود.

پوشیدن دستکش لاستیکی

هنگام شستن ظروف و … یا تمیز کردن خانه، دستکش لاستیکی بپوشید. بسیاری از محصولات پاک کننده یا دستمال مرطوب حاوی مواد شیمیایی هستند که می توانند ناخن را ضعیف کنند. دستکش به شما کمک می کند تا از تماس با این مواد شیمیایی جلوگیری کنید.

استفاده از شامپوی مناسب

اگر از شامپویی استفاده می‌کنید که موها خشک می‌کند یا قصد دارید چربی ها را از بین ببرد (یعنی مخصوص موهای چرب)، ممکن است ناخن‌های شما را خشک کند و باعث ضعیف یا شکننده شدن ناخن‌ها شود.

سعی کنید شامپوی خود را به مدت چند هفته عوض کنید و ببینید آیا تفاوتی را مشاهده می کنید.

سخن اخر

ناخن‌ها می‌توانند پیام‌های زیادی داشته باشند و ناخن‌های ضعیف یا شکننده ممکن است شما را به خودآگاهی برساند. خوشبختانه، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای تقویت ناخن ها و بهبود آنها انجام دهید.

اگر درمان های مختلفی را امتحان کرده اید و هیچ کمکی به شکندگی و قوی تر کردن ناخن هایتان نمی کند، به پزشک خود مراجعه کنید. ممکن است یک بیماری زمینه‌ای وجود داشته باشد که باعث نازک یا شکننده شدن ناخن‌ها شود، و تنها با درمان علت اصلی، ناخن‌های شما می‌توانند دوباره قوی شوند.

آناتومی ناخن و کاشت ناخن

آناتومی ناخن شامل قسمت‌های مختلفی از ناخن است که برای کاشت ناخن بسیار مهم است. در واقع، برای انجام کاشت ناخن، باید با ساختار و آناتومی ناخن آشنایی داشته باشید تا بتوانید به خوبی کار کنید.

قسمت های مختلف ناخن

ناخن از سه لایه تشکیل شده است: لایه خارجی، میانی و داخلی. لایه خارجی ناخن، که به عنوان لایه اپیدرمیس شناخته می‌شود، شامل سلول‌های بسیار باریک و متراکم است. لایه میانی ناخن، که به عنوان لایه کریستا شناخته می‌شود، شامل بافت سفت و محکمی است که برای پشتیبانی از ناخن استفاده می‌شود. لایه داخلی ناخن، که به عنوان لایه پریونیکل شناخته می‌شود، شامل بافت نرمی است که برای تغذیه ناخن استفاده می‌شود.

بافت پریونیکل ناخن چیست؟

در کاشت ناخن، ناخن مصنوعی به صورتی شبیه به ناخن طبیعی بر روی ناخن طبیعی کاشته می‌شود. برای انجام این کار، باید ناخن طبیعی را به درستی تمیز کرده و سپس ناخن مصنوعی را با استفاده از چسب و مواد چسبنده دیگر روی ناخن طبیعی چسباند. به دلیل اینکه ناخن طبیعی در قسمت پایینی دارای بافت پریونیکل است که برای تغذیه ناخن استفاده می‌شود، باید در هنگام کاشت ناخن مصنوعی به این نکته توجه شود که مانعی برای تغذیه ناخن طبیعی ایجاد نشود.

در کل، برای انجام کاشت ناخن، باید با آناتومی ناخن آشنا باشید و با توجه به این نکات، اقدام به کاشت ناخن مصنوعی کنید.

شناخت کلی از شکل و آناتومی ناخن

ناخن ها از پروتئینی به نام کراتین ساخته شده اند و در ناحیه کوچکی از نوک انگشتان دست و پا رشد می کنند. به ناخن های خود نگاه کنید و با توجه به توضیحاتی که در ادامه می خوانید با آناتومی و شکل کلی ناخن بیشتر آشنا شوید. شما به عنوان یک ناخن کار باید تمام قسمت های مربوط به آناتومی ناخن را به درستی بشناسید!

قسمت هایی از ناخن که مورد استفاده ناخن کار است.

آناتومی ناخن

ناحیه سفید رنگ بالای ناخن که با رشد کردن ناخن ها از انگشت بیرون می آید را معمولا با نام لبه آزاد ناخن (free edge) معرفی می کنند.

آناتومی ناخن مناسب ناخن کاران
آناتومی ناخن مناسب ناخن کاران

قسمت مرکز ناخن که معمولا رنگ آن با لبه آزاد ناخن متفاوت بوده و به انگشت نیز چسبیده است را صفحه ناخن (nail plate) می نامند.

پایین ترین قسمت ناخن که معمولا رنگ سفید و حالت هلالی دارد را ماهک ناخن (lunula) نامیده اند و آن هم به دلیل شباهت این قسمت از ناخن به هلال ماه است.

به پوست نازک و ظریفی که روی ماهک ناخن وجود دارد کوتیکول ( cuticle ) می گویند. کوتیکول از ناخن در برابر آلودگی و عفونت محافظت می کند.

خدمات ناخن سعادت آباد

خدمات ناخن سایه سعادت آباد یکی از بهترین آرایشگاه ها برای خدمات ناخن شمال غرب تهران میباشد.

ناخن‌ها هنگامیکه در شرایط ایده‌آل باشند بسیار جذاب هستند. احساس اعتماد به نفس فرد زیادتر میشود. میتوانید در مهمانیها و در میان دوستان و آشنایان بدرخشید. حس زیبا بودن و زیبا پوشیدن بهتون دست میده. باعث بالا رفتن روحیه فرد و حس امید به زندگی تان بیشتر میشود. به همین منظور برای انجام هر گونه خدمات ناخن باید به یک مرکز معتبر و با سابقه مراجعه نمایید تا بهترین و ایمن ترین خدمات را دریافت کنید.

خدمات ناخن دست سعادت آباد

خدمات ناخن دست سعادت آباد

خدمات ناخن دست شامل مانیکور دست و کاشت ناخن برای انگشت ها میباشد.برای کاشت ناخن صدف سازی با مواد مخصوصی لازم است که باید توسط ناخن کار حرفه ای انجام میشود . کاشت ناخن به دو روش پودری و ژله ای کاشت میشود که قبلا روش پودری رایج ترین کاشت ها بود ولی چند ماهی است که کاشت ژله ای هم در بین ناخن کاران در حال رواج یافتن است. اگر شما هم میخواهید به دست هایتان زیبایی بخشیده و جز زیباپسندان باشید با مرکز کاشت ناخن سعادت آباد تماس بگیرید.

مرکز تخصصی کاشت ناخن در سعادت آباد

مرکز تخصصی کاشت ناخن در سعادت آباد

مدیریت : سرکار خانم سایه

تماس

آدرس : سعادت آباد- صرافهای شمالی- خیابان نوزدهم شمالی-

 

خدمات ناخن پا سعادت آباد

کاشت ناخن پا یکی دیگر از خدمات ناخن میباشد که نسبت به کاشت ناخن دست طرفدار کمتری دارد و بیشتر در مناطق شمال شهر این کاشت انجام میشود. کاشت ناخن پا مثل کاشت ناخن دست کشیده و بلند نمیشود و شاید چند میلیمتر بلند تر شود. در حالت کلی باید کاشت پا هوا بخورد.

خدمات ناخن روسی سعادت آباد

کاشت ناخن روسی کاشت میندال ، کاشت ناخن سعادت آباد
کاشت ناخن روسی کاشت میندال

منظور از خدمات ناخن روسی همان کاشت ناخن روسی میباشد . کاشت ناخن روسی یکی از گرانترین کاشت ها میباشد و حدود 600 الی 800 هزار تومان هزینه دارد ولی عیبی که دارد این است که باید مثل دیگر کاشت های ناخن بعد از یکی الی 2 ماه کنده شود یا ترمیم شود. کاشت روسی برای ایجاد گالری نمونه کار برای ناخن کاران گرینه مناسبی است و بهترین نمونه کارها را با این روش میتوان ایجاد کرد. ناخن میندال یا زاویه دار از روش های کاشت روسی ناخن است. اگر مدل میندال را عام تر تشریح کنیم، تقریبا می توان گفت میندال مشابه مدل بادامی کاشت ناخن است که در آن ناخن به ظاهر بادام در می آید.  یعنی از انتهای ناخن به سمت نوک ناخن کم عرض می شود و در انتها به یک نقطه میرسد. البته مدل میندال روسی تنها به این شیوه محدود نمی شود و می توان زاویه های مختلفی را به ناخن مصنوعی داد.

خدمات مانیکور

مانیکور ناخن با مانیکور دست فرق میکند.  مانیکور دست شامل پر کردن، شکل دادن به لبه ناخن، کشیدن و قطع کردن پوست مردهٔ صفحهٔ ناخن، درمان، ماساژ دست و استفاده از لاک ناخن است. ولی در مانیکور ناخن که به منظور کاشت ناخن، ناخن کارها انجام میدهند عبارت است از عبارت است از سوهان کشی صدف ناخن و ها و چیدن کوتیکول ها … به منظور  کاشت ناخن اصولی به منظور جلوگیری از کنده شدن و هوا گرفتن و ثابت ماندن کاشت انجام میشود.

خدمات پدیکور پا

پدیکور(pedicure )به معنی مراقبت از پاها است که یکی دیگر از خدمات ناخن کار ها است که در سالن و در صورت درخواست مشتری با هزینه جداگانه انجام میشود. در زبان لاتین pedi به معنای پا و cure به معنی مراقبت هست. پدیکور مناسب ترین گزینه برای احساس راحتی پاها با ماساز پاها و مرتب کردن ناخن های پا، لاک زدن و کفسابی پا به منظور جدا کردن پوست های مرده از پوست که باعث تنفس و احساس راحتی پاها میشود. پدیکور پا را میتوانید در مرکز ناخن سایه در شهرک غرب انجام دهید.

مزایای پدیکور پا افزایش گردش خون، بهبود سلامت ناخن ها، کاهش استرس، نرم شدن دست و پاها است.

خدمات ناخن محدوده سعادت آباد

خدمات ناخن محدوده سعادت آباد

افراد به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفاً برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌های‌شان و برای پوشاندن ناخن‌ هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند. پالت طراحی کاشت ناخن استفاده از این ناخنها برای افرادی ناخن‌های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چون مانع آن‌ها می‌شود. در اندازه‌های گوناگون و رنگ‌های طبیعی متنوع.

برای عمل کاشت ناخن موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن را باید شناخت و زیر نظر متخصص کاشت ناخن این کار را انجام داد.

خدمات تخصصی ناخن در سعادت آباد

خدمات تخصصی کاشت ناخن سعادت آباد (6)

کاشت ناخن اگر توسط متخصص انجام شود مشکلی برای مشتری پیش نمیاد . مشکلاتی مانند قارچ ناخن به دلیل هوا گرفتن کاشت یا کنده شدن کاشت یا شکستگی کاشت ناخن و یا درد نگرفتن انگشتان بعد از کاشت ، استفاده از مواد فیک به جای مواد اصلی و … از مشکلاتی است که به دلیل متخصص نبودن ناخن کار میتواند برای شما پیش بیاد.

کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد

کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد

خدمات کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد  بعضی از همکاران در منازل مشتری ها کاشت هایی انجام داده اند ولی به دلایل بروز برخی مشکلات در منازل ، از حضور به منزل افراد برای کاشت و خدمات ناخن جدا معذوریم . کاشت ناخن فقط در سالن انجام میشود .

خدمات ناخن ارزان در سعادت آباد

خدمات کاشت ناخن ارزان به خدماتی گفته میشود که از مواد اصل و اورجینال استفاده نشده باشد یا اینکه  کاشت ناخن را به درستی انجام نمیدهند و کاشت شون بلند میشود یا ناخن کار مبتدی میباشد صرفا برای کسب تجربه اقدام به کاشت ناخن با قیمت ارزان بکند .قیمت این کاشت ها از قیمت معمول خیلی پایین تر میباشد و حدود 50 درصد اختلاف قیمت دارند . و گرنه افرادی که در کاشت ناخن حرفه ای و متخصص میباشند دیزاین های به روز انجام دهند . از متد ها و روش های کاشت ناخن جدید استفاده کنند  و کارشان ایرادی نداشته باشد کاشت ارزان یا تخفیفی انجام نمیدهند .

خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن سعادت آباد خدمات ناخن غرب تهران خدمات ناخن میدان کاج خدمات ناخن میدان شهرداری خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن تخصصی خدمات ناخن حرفه ای خدمات ناخن بلوار دریا خدمات ناخن با تخفیف خدمات ناخن ملیکا
خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن سعادت آباد خدمات ناخن غرب تهران

حدود قیمت کاشت ناخن

قیمت های کاشت ناخن در سعادت آباد با تخفیف در روزهای عادی سال ، ما نه از عرف بازار بالاتر هست نه پایین تر میباشد  و حدودا بعضی کاشت ها حدود 10 درصد اختلاف قیمت داشته باشند. اگر از طریق این سایت تماس بگیرید از تخفیف ویژه کاشت ناخن ما برخوردار خواهید شد .

خدمات کاشت ناخن پا در سعادت اباد

خدمات کاشت ناخن پا در سعادت آباد ، کاشت ناخن پا زیبایی پا ها را دو چندان میکند استفاده از طرح ها و لاک های جذاب برای کاشت ناخن پا یکی کارهایی هست که یک ناخن کار حرفه ای میتواند انجام دهد . کاشت ناخن پا بدون عیب و نقص ، در نگهداری از کاشت ناخن پا باید خیلی دقت به خرج دهید . از کفش های جلو باز تا حدی که میتوانید استفاده کنید .

خدمات ترمیم ناخن در سعادت آباد

ترمیم کاشت ناخن سعادت آباد
ترمیم کاشت ناخن سعادت آباد

خدمات ترمیم کاشت ناخن دست و پا به هر متدی که باشد انجام میشود خدمات ترمیم انواع متد های کاشت ناخن . خدمات کاشت ناخن حرفه ای. مدت زمان ترمیم کاشت به متد کاشت شما و اینکه چه مدت از ترمیم کاشت شما گذشته است و اینکه آیا همان کاشت را میخواهید یا کاشتی جدید میخواهید. همه این موارد در قیمت کاشت ناخن موثر هستند.

خدمات مانیکور ناخن ، خدمات طراحی ناخن ، خدمات ناخن سعادت آباد میدان کاج
خدمات ناخن سعادت آباد میدان کاج

خدمات ناخن گلها سعادت آباد

ارائه جدیدترین خدمات ناخن

خدمات و آموزش ناخن با تخفیف ویژه زمستانه
انواع کاشت
ترمیم
ژل ، دیزاین
آموزش به همراه مدرک معتبر
همگی با تخفیف ویژه.
زیر نظر متخصص کاشت ناخن خانم ستاره

آدرس : غرب تهران سعادت اباد بالاتر از . چهار راه سرو

کاشت ناخن بیضی، کاشت ناخن آبی ، کاشت ناخن تهران
کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد
کاشت ناخن در منزل در سعادت آباد
سالن کاشت ناخن سعادت آباد
سالن کاشت ناخن سعادت آباد
کاشت ناخن ملیکا سعادت آباد
آموزشگاه کاشت ناخن سعادت آباد
ژلیش ناخن سعادت آباد

خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن سعادت آباد خدمات ناخن غرب تهران خدمات ناخن میدان کاج خدمات ناخن میدان شهرداری خدمات ناخن شهرک غرب خدمات ناخن تخصصی خدمات ناخن حرفه ای خدمات ناخن بلوار دریا خدمات ناخن با تخفیف خدمات ناخن

خیابان سعادت‌آباد (بلوار اصلی شمالی – جنوبی) خیابان سرو (بلوار اصلی شرقی – غربی) خیابان فرهنگ خيابان بيست و چهار متری خيابان شهرداری خیابان آسمان‌ها خیابان صرافها خیابان دشت بهشت خیابان علّامه جنوبی و شمالی

کاشت ناخن خیابان سعادت آباد میدان کاج

کاشت ناخن تخصصی فرشته خیابان سعادت آباد میدان کاج

آموزش حرفه ای کاشت و طراحی ناخن در دو دوره مبتدی تا تخصصی و فوق تخصصی توسط مدرس فوق حرفه ای درسعادت اباد

ناخن کار حرفه ای و کاشت ناخن محدوده خیابان مجد میدان کاج سعادت اباد خیابان نهم میدان کاج خیابان سرو میدان کاج میدان کاج در سعادت اباد میدان کاج  جنب داروخانه میدان کاج آرایشگاه زنانه

قیمت کاشت ناخن در سعادت آباد

قیمت کاشت ناخن بر اساس کیفیت مواد استفاده شده و سابقه و حرفه ای بودن فرد تعیین میشود.

 

مانیکور:30.000 تومان
پدیکور:30.000 تومان
پدیکور خیس:90.000 تومان
ژل لاک دست:80.000 تومان
ژل لاک پا:120.000 تومان
لمینت به همراه ژل لاک:120.000 تومان
بیبی بومر:60.000 تومان
کاشت با ژل لاک:220.000 تومان
ترمیم همکاربه همراه ژل لاک:140.000 تومان
ترمیم به همراه ژل لاک:160.000 تومان

مرکز  کاشت ناخن سایه:شهرک غرب – سعادت آباد
آدرس:
سعادت آباد- صرافهای شمالی- خیابان نوزدهم شمالی- پلاک 0- واحد
☎️ تلفن ثابت :    0-۰۲۱  ::  0-۰۲۱ 
📱تلفن همراه :0000

تخفیف کاشت ناخن در سعادت آباد

تخفیف کاشت ناخن در سعادت آباد

کاشت ناخن با توجه به آنکه به صورت رقابتی است ولی قیمت ها در حداقل هستند  اکثر ناخن کارهای حرفه ای قیمت هاشون یکی است . ولی ناخن کارهایی که مبتدی هستند و احتمال اینکه بعد از چند روز یا کاشت بلند شود یا اینکه هوا بگیرید و مسائل دیگری پیش بیاد قیمت های ارزانتری میگیند و اینکه در سایت های تخفیف ، بعضی ها تخفیف های باورنکردنی میگذارند و بعد از مراجعه و سوهان زدن ناخن تون متوجه میشوید که هزینه های خدمات اصلی شان چیز دیگری بود و فکر شما هم رویایی بود.

کاشت ناخن موقت در سعادت آباد

کاشت ناخن سرو غربی

کاشت ناخن موقت یا نمازی به صورت موقتی است؛ بدین معنی که در عرض 10 الی 15 روز هر زمان دوست داشتید می توانید ناخن ها را ریموو کنید. در بعضی مواقع تمایل داریم که کاشت ناخن یک یا چند روزه داشته باشیم در این هنگام می توانیم از کاشت ناخن موقت استفاده کنیم. مدت زمان نگهداری کاشت موقت بستگی به نگهداری آن دارد و معمولا تا 10 روز الی 15 روز ماندگاری دارد. این کاشت نسبت به سایر روش های کاشت هزینه کمتری دارد چرا که علاوه بر مدت زمان کمتر مدت زمان کمتری هم طول میکشد و وقت کمتری میگیرد. احتمال قارچ گرفتن در روش کاشت ناخن نمازی نیز بسیار پایین است؛ چون دوام کوتاهی دارد.

مواد گذاری اصول کاشت ناخن

مواد گذاری اصول کاشت ناخن

من مواد گذاری که میکنم گاهی اوقات شل میشود و گاهی بخاطر اینکه آبکی نباشد سفت چه کار کنم برای مواد گذاری. لطفا اگر فیلم از نحوه مواد گذاری دارید بزارید ممنون میشوم.

پاسخ: اولا اضافه ليكوييد تون را با گوشه ي ظرف تون بگيريد و بعد مواد رو برداريد و يه دستمال زير دستتون بذاريد و قبل ازاينكه موادگذاری كنيد پشت قلم تان را به دستمال كاغذی بذاريد تا اضافه اش رو بگيريد.

آموزش کاشت ناخن با مدرک در سعادت آباد

آموزش کاشت ناخن با مدرک محدوده سعادت آباد

آموزش پایه بیش از ۱۰ مدل کاشت و ۲۰ مدل دیزاین ناخن در ۵ جلسه با جزوه کامل از دروس و تکرار و تمرین و رفع اشکال شهریه فقط و فقط

(به همراه مدرک بین المللی)

– کاشت گریم (بدون تیپ)
– کاشت فرمر
– کاشت بیبی بومر
– کاشت پودر
– کاور ناخن
– کاشت فرنچ دائم
– کاشت استند گلس
– کاشت ژورنالی اج
– کاشت ژورنالی ماربل
– ژلیش ناخن طبیعی و لمینت
– مانیکور روسی و کمبی
– ترمیم انواع شکستگی
– ریموو ناخن
– طریقه ی دور گیری
– شناخت ابزار و مواد
– معرفی برند ها

کاشت ناخن تابستانه، کاشت ناخن رنگارنگ، کاشت ناخن میدان کتاب
کاشت ناخن میدان کاج
کاشت ناخن میدان شهرداری